نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نفرت همسرم از خانواده من

939
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36380
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نفرت همسرم از خانواده من

سلام لطفا راهنماییم کنید که با این مشکل چطور برخورد و کنار بیام زمانی که حالم خوبه همسرم با کنایه میگه باز خانوادت دیدی باهاشون حرف زدی حالت خوبه وقتی حالم بد باشه حوصله نداشته باشم میگه چیه با اونا بحث کردی دعوات کردن رو اعصابت رفتن یعنی هرمشکلی که من داشته باشم یا هرجوری که باشم برمیگردونه به خانوادم یا خصلت های بد افرادی رو میبینه میگه مثل باباته مثل مامانته مثل داداشته کلا به هرنحوی این خصلت هارو میچسبونه به خانواده من و من نمیدونم دیگه چطور رفتار کنم که اینارو نشنوم و علنا میگه اونا دشمن های منن بخاطر این ک اخلاقا شون قبول نداره و مثل خودش نیستن.با این که واقعا مشکل بزرگ یا بحثی بینشون نیست که بگم بخاطر اونه ولی کلا نفرت داره ازشون نمیدونم میتونم با این نفرتش کنار بیام یانه. وقتی هم میرن مسافرت آرزوی مرگشون میکنه و این از همه بیشتر برای من ناراحت کننده است هرچقد هم مشکلش بزرگ باشه نباید آرزوی مرگ کنه حتی تو عصبانیت بهم بگین چطور رفتار کنم؟!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : نفرت همسرم از خانواده من

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما در این مسیر نیاز است که با شما و همسرتان صحبت شود چون در این مسیر بعد شخصیتی و رفتاری همسرتان از اهمیت برخودار می باشد در کنار اینکه چه میزان شماها می توانید باهم تعامل سازنده داشته باشید و زندگی مشترکتان را از زندگی خانوادگی جدا کنید.
    این موضوع نیاز به بررسی دقیق دارد پس بهتر است با ایشان به زوج درمانگر مراجعه کنید و اگر ایشان حاضر به مراجعه نشدند خودتان این مسیر را طی کنید چون نمی توان براساس کلیات در این مسیر نظری بیان کرد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد